ผู้เขียน หัวข้อ: อาวอ้วนเมืองยศเมือยามบ้าน เอาบรรยากาศมาฝากครับ  (อ่าน 3953 ครั้ง)

ออฟไลน์ อาวอ้วนเมืองยศ

• *
เมื่ออาวอ้วนเมืองยศ ได้มีโอกาศกลับบ้านนอกนำเขาจักเทื่อนึง ไปยามอิพ่ออิแม่ และหลานๆ
กะเลยเก็บภาพบรรยากาศมาฝากพี่ๆ น้องๆ บ้านมหาครับผม
นี่หละบ้านหลังนี้ หม่องเกิดและเติบโต ตอนน้อยๆ กะจำได้ว่าเป็นร้านขายของชำ และตอนนี้กะกลับมาขายอีกเทื่อนึง

ไฮ่นาสาโท ปีนี้ผุเฒ่ากะบ่ได้เฮ็ดดอกครับ ให้ผุอื่นเขาเฮ็ด กะเลยไปเก็บเอาภาพเพิ่นมาฝาก
สองหนุ่มน้อยซ่อยน้ากองลอมข้าว ซึ่งถึงสิเป็นลอมข้าวแบบง่ายๆ แต่กะหาเบิ่งได้ยากแล้วครับ เพราะทุกมื่อนี่สิใช้รถเกี่ยวรถสีเบิดแล้ว

ไก่ตีอิพ่อ และกะคอกงัวเรา เอาไปล่ามแล้วตื่นสวยหลายบ่ทันบ้านเพิ่นดอกอาวอ้วนนะ
อย่าหวังสิมากินของเราเลยไผกะดาย เราหวง คันเป็ดเทศนะ เอาโลดไก่ตีหวงเราว่า

อั่นนี่แม่นกองเฟืองพ่อลุงดอก และกะบรรยากาศคนหาปลา ในแม่น้ำชี บ้านติดแม่น้ำชีครับ หั่งหาปลาบ่เป็นแมะ อิอิ

ผุเฒ่าดีใจหลายลูกซายสองคนไปยามพร้อมกัน แป๊ะซะปลาค่อใหญ่ใว้ถ่าสองโต พร้อมหน้าพร้อมตา อิพ่ออิแม่น้องชายน้องสาว และอาวอ้วน

เช้ามาเฒ่าแม่กะไปใส่บาตร พี่น้องเพิ่นกะจูงงัวออกไปล่าม อาวอ้วนหน้าบ่ทันล้างกะเลยบ่ได้ใส่บาตรนำเพิ่น

นี่ก้อเป็นเพียงบรรยากาศบางส่วนครับ ไผกายไปกายมาแถววิทยาลัยเทคนิค เมืองยโสธรแวะถามหาได้นะครับ ป๋าล้อม ชื่อเฒ่าพ่อ คนรู้จักทั่วทั้งเมืองยโสธร
และนอกจากยามบ้านแล้วกะยังมีอีกภาระกิจที่ตั้งใจไปทำ แล้วสินำมาเล่าให้ฟังต่อครับ
[/b][/color]

ออฟไลน์ อาวอ้วนเมืองยศ

• *
อืมกว่าข่อยจิตั้งได้ มันคือจั่งตั้งบ่แล้วนี่แมะ เหอๆๆ  ee

ออฟไลน์ ฅนครบุรี

• Hero Member
  • *
  • ฉันยังอยู่
    • www.chababaanna.com
เป็นตาไปอยู่นำเนาะ บ้านโตแม๊ะหมอ
 15

ออฟไลน์ Thong

• *
ได่บรรยากาศขนาดเลยครับอาวอ้วน
เบิ่งแล้วคึดฮอดบ้านครับ
ชีวิตคนเราชั้งสั้นนัก หันมารักกันใว้ดีกว่ามั่ย

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 

Facebook Comments